2014 Yaz Organizasyonu Saraylarda Gerçekleşti

2014 Yaz Organizasyonu

Yaz Organizasyonu Saraylarda Gerçekleşti....
Doğudan batıya, kuzeyden güneye Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan çözüm ortakları ile bir yaz motivasyon toplantısını daha geride bıraktık.
2014 Yaz Organizasyonu

"Sizi saraylarda ağırlıyoruz" sloganıyla başlayan organizasyon, Topkapı ve Kremlin Sarayı'nın benzersiz mimarisine sahip WOW Topkapı ve Kremlin Palace'da gerçekleştirildi. Ultra herşey dahil tatil köyü konseptine sahip tesislerde, iş ve çözüm ortaklarımız, aileleri ile beraber yine keyifli ve huzurlu bir tatil geçirme fırsatı elde etti.

2014 Yaz Organizasyonu

Bir hafta süren tatil süresince, bu tür organizasyonların klasiği olan tavla turnuvası ve çiğ köfte partisinde bir araya gelen grup, plaj voleybolu ve havuz animasyonları ile de tatil süresince renkli ve unutulmaz anlar yaşadı.

2014 Yaz Organizasyonu

Ticaretimizin bizleri buluşturduğu bu geleneksel tatil organizasyonu, aramıza yeni katılan iş ortaklarımızın da büyük Biges ailesi ile köprüler kurabilmesini sağlaması açısından da oldukça verimli geçti.

Topkapı ve Kremlin Palace'da bizleri yalnız bırakmayan dağıtıcı ve bayi çözüm ortaklarımız ile değerli ailelerine teşekkür eder, yeni organizasyonlarda tekrar buluşmak dilekleriyle saygılarımızı sunarız.

2014 Yaz Organizasyonundan Görüntüler