Aracınız Yollarda, Siz 365 Gün 24 Saat Takiptesiniz

ISAF 2015

ISAF 2015

Yeni Bir Arayüz
Biges 365 Mobil Takip uygulamasının yeni arayüzü ile tüm takip sistemlerinizi izlemek artık çok daha rahat. Kullanıcı deneyimi tasarımı ilkeleri gözetilerek hazırlanan arayüz sayesinde, uygulamanın özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

ISAF 2015

Trafik Bilgisi
Sisteminize kayıtlı olan araçların canlı izlemesini yaparkenaynı zamanda bulundukları güzergâh ile ilgili trafik bilgisini de harita üzerinde görüntüleyin ve zamanlamalar konusunda çok daha verimli bir değerlendirme yapabilirsiniz.

ISAF 2015

Gelişmiş Raporlama
Takip cihazlarınızın geçmiş dönem faaliyetlerini incelerken kullanacağınız geliştirilmiş raporlama sistemi sayesinde tüm hareketlilik konusunda daha detaylı bilgiye sahip olursunuz. Dileğiniz tarih aralığını seçerek bu aralıkla ilgili detaylı bir rapor görüntüleyebilir, ihlalleri listeleyebilir, hatta izleme ekranından bu aralıkta yapılan hareketleri animasyon olarak da görüntüleyebilirsiniz.

ISAF 2015

Anlık Mobil Bildirimler
Biges 365 Mobil Takip uygulaması, yeni güncellemesi ile birlikte gelişmiş bir mobil bildirim özelliği kazandı. Ani hızlanma, ani yavaşlama, bölge ihlali, araç çekilmesi gibi birçok durum hakkında anlık mobil bildirimler alarak araçlarınızı daha fazla kontrol altında tutabilirsiniz. Bildirim ayarları menüsünden, almak istediğiniz bildirimlere dair ayarları da kolayca yapabilirsiniz.


 

biges mobil app store biges mobil google play store