Biges Akademi Kuruldu

Güvenlik teknolojileri sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan her zaman gurur duyan Biges, bu kez de çözüm ortaklarının nitelikli gelişimine büyük bir katkısı olacak olan projesi Biges Akademi’yi, 06-10 Ocak tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdiği Zirve 2016’da duyurdu.

Biges’in sözleşmeli çözüm ortaklarına, firma satış ve teknik personeline özel olarak hazırlanmış olan yoğun bir eğitim programı içeren Biges Akademi, personelin satış ve teknik becerilerini arttırmayı hedefliyor. Firma sahiplerine özel olarak tasarlanan ve konunun uzmanları tarafından verilecek olan üst düzey eğitimlerle de çözüm ortaklarının işlerini büyütmelerine yardımcı olmayı görev olarak üstleniyor.

 

Biges’in, bir teknoloji ve eğitim merkezi olarak tanımladığı yeni ofisi de, Biges Akademi faaliyetlerinin rahatlıkla yürütülebilmesi için en uygun imkanları içerek şekilde tasarlandı. 2016 yılını “Değişimden Performansa” olarak tanımlayan Biges, bu hedefine tüm çözüm ortakları ile birlikte ulaşabilmek için gereken en önemli adımlardan bir tanesini Biges Akademi olarak tanımlıyor.

Cenk Karacin
Pazarlama Süpervizörü
Biges Güvenli Hayat Teknolojileri A.Ş.