Biges en değerli çözüm ortakları ile İstanbul Conrad Otelde buluştu

Değişime hazır mısın

Değişime Hazır Mısın? Konseptinde bölgelerinde hedeflerini gerçekleştiren çözüm ortaklarının davet edildiği organizasyon bu yıl 28 Şubat- 1Mart tarihleri arasında İstanbul Conrad otelde düzenlendi.
Değişime hazır mısın

200 seçkin davetlinin katıldığı bu yılki VIP organizasyonda Çözüm Ortakları ile büyüme hedeflerine daha hızlı ulaşma amacını destekleyen yeni yapılanma ve iş stratejileri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı.

Yeni yapılanma sürecinde Şirket Yönetim Kurulu Başkanımız Erdal Gökşen tarafından "Neden değişim" konulu açılış konuşması ile başlayan seminerde Biges iç organizasyonunda yapılan değişiklikler ve kadromuza katılan onbeş yeni çalışandan iş geliştirme uzmanlarının çözüm ortaklarına takdimi yapıldı.

Değişime hazır mısın

Seminerin ilk bölümünde anlatılan Biges'in yenilikçilik anlayışı ile ele aldığı yönetimsel stratejiler ve değişiklikler ile birlikte geliştirdiği ürün ve hizmetler oldukça ilgi gördü.

Bu yıl sene başında Bullwark Momentum serisi altında sunulan yeni teknoloji HD-TVI ve AHD analog CCTV çözümleri, listeye yeni eklenen rekabetçi IP kamera çözümleri ve tüm Momentum serisini destekleyecek yapıda Biges mühendisleri tarafından geliştirilen ve Mart ayı içerisinde piyasaya sunulacak yeni Bullwark Mobil, Web, CMS uygulama demoları büyük beğeni topladı.

Değişime hazır mısın

Yine çözüm ortaklarımızın oyları ile belirlenen özgün tasarımlı ürün grupları ve ürün geliştirme yol haritamız hakkında yapılan bilgilendirmelerin ardından seminer boyunca alınan geri bildirimler gerçekleştirilen çalışmaların, çözüm ortaklarının beklentilerinin ve stratejilerin doğruluğunu teyit eder nitelikteydi.

Değişime hazır mısın

Bunun dışında Pyronix, Zavio, Pinetron ürün gruplarının yeni ürün ve satış stratejileri, Surveon, Luxriot, Network ürün grupları ve projelendirme destekleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Bosch Alarm Konsept ve satıcılarının yeni Amax serisi hakkında tarafımıza geri bildirimler ile Bosch markasında görmek istedikleri ve markayı piyasada teknolojik olarak da ayırt edebilecek eklenen yeni özelliklerin lansmanı ilk defa bu organizasyonda gerçekleştirildi.

Değişime hazır mısın

Seminerin vizyon bölümünde "Zihnin Zindanları" başlıklı sunumu ile bizlere engin bilgileri ile destek olan Gürkan Sekmen hocamıza ve "Gelişimin değişiminde farkında mısın?" seminer sunumu ile bizlere destek veren Genel Müdürümüz Serkan Gökşen'e teşekkür ederiz.

En iyi performans gösteren çözüm ortaklarına "Fiat Linea Kurumsal Çözüm ortağı" araçlarının ilk partisi 50 adet araç teslim edildi.

İstanbul Boğazının en gözde mekanlarından Angel Blue restaurant'da akşam yemeği ile keyifli saatler geçirilerek son bulan organizasyonumuza katılım sağlayan tüm çözüm ortaklarımıza teşekkür eder bir önceki yılda göstermiş olduğu başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

Saygılarımızla
Biges Ailesi
Conrad İstanbul Organizasyonundan Görüntüler