Biges'i Cebinize İndirdik

Biges mobil

Geçtiğimiz eylül ayı gerçekleştirilen 2013 ISAF Fuarı'nda ilk duyurusu yapılan Biges Mobil, yenilenen yüzü ile iOS ve Android marketteki yerini aldı...
Biges ile olan iş süreçlerinizi her ortamda gerçekleştirebileceğiniz, size zaman kazandıracak ve aramızdaki iletişimi kuvvetlendirecek yeni Biges Mobil ile bilgiye en kısa yoldan ulaşmanızı sağladık.

Biges'i Cebinize İndirdik!
İşlerinizi kolaylaştıracak yeni Biges Mobil ile, sağladığımız ürün ve hizmetleri inceleyebilir, anlık stok kontrolü, sipariş verme, kampanya ve outlet ürün takibi, garanti sorgulama, teknik destek gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Etkin Kullanım ile Avantajları Kolayca Yakalayın
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmanıza olanak sağlayacak Biges Mobil'i aynı zamanda demo aracı olarak kullanabilir, ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşabilir, videoları izleyerek bilgi ve becerilerinizi arttırabilirsiniz.

biges mobil app store
App Store'da görüntüle
biges mobil google play store
Google Play Store'da görüntüle
Size güvenliğiniz için bir araya gelen mükemmel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Yenilenen Biges Mobil'in öneri ve taleplerinizle daha da gelişeceğini hatırlatır sektöre ve tüm iş ortaklarımıza hayırlı olmasını dileriz.