Entegre Güvenlik Çözümlerimiz Securitex 2017'de Büyük Dikkat Çekti

Securitex 2017 Tamamlandı

Biges'in en önemli markalarından birisi olan Bullwark Momentum Serisi için geliştirilen yeni Bullwark CMS yazılımı, Biges mühendislerinin başarısı ile tamamlanarak tüm güvenlik sistemlerinin entegrasyonunu sağlayan uçtan uca bir çözüm uygulaması haline geldi. Yeni Bullwark CMS yazılımının, CCTV sistemlerinin yanı sıra, Hırsız Alarm Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ile entegre edilmiş olması, Yangın Alarm Sistemleri ile pek yakında entegre edilecek olması da yine merakla takip edilen gelişmelerdendi.

Biges'in ürün portföyüne yeni katılan Panasonic Businness CCTV Sistemleri, Hava Örneklemeli Kablosuz Yangın Alarm Çözümleri sektör profesyonelleri ve uzmanlar tarafından ilgi gören çözümlerimizdendi.

Portföye yeni eklenen Plaka Tanıma Sistemleri, Otopark Çözümleri ve birçok yeni ürün ve çözümlerimizi sergilediğimiz Securitex 2017 Ankara'da standımızda bizleri yalnız bırakmayan, heyecanımızı paylaşan ve desteklerini bizden esirgemeyen tüm ziyaretçilerimize ve Çözüm Ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.