ISAF 2015’te Yenilik ve Heyecanımızı Ziyaretçilerimizle Paylaştık

ISAF 2015

Tamamen Biges’in yepyeni ürünleri ve çözümleri ile donatılmış olan standımıza gösterilen yoğun ilgi, sahip olduğumuz heyecanı daha da arttırdı. Kurulduğumuz günden bugüne, içinde bulunduğu güvenlik sektörüne yön vermek için büyük bir gayretle çalışan Biges ailesi olarak, ISAF 2015’te yepyeni teknolojilerimizi ziyaretçilerle paylaşmaktan büyük memnuniyet duyduk.
ISAF 2015

Bullwark Momentum Serisinin Ekim ayından itibaren sene sonuna kadar stoklara girecek kayıt cihazlarının ergonomik ve şık yeni tasarımı, 1080p Full HD çözünürlüğe sahip AHD 2.0 Kameralar fuarda ilk dikkat çeken yenilikler arasındaydı. Sektörde önemli bir açığı kapatacak olan AHD 2.0 Hybrid kayıt cihazları, motorize pan-tilt özelliğine sahip kameralar, düşük ışıkta bile renkli görüntü verebilen Starlight kameralar, 3MP-5MP IP kameralar, high-end projelerde yüksek kapasite sunan NVR-7000 serisi de dikkatle incelendi. Biges tarafından yoğun çalışma süreci sonucu geliştirilen Bullwark CMS-Web ve Mobil uygulamaları da fuarda ilgi çeken yenilikleri arasında yer aldı.

ISAF 2015

Biges’in güçlü markalarından Pinetron da fuarda yenilikleriyle ilgiyi üstünde toplayan markalardan oldu. Stoklarda yerini alan Sony Exmor CMOS’a sahip rekabetçi çözüm sağlayacak Pinetron2 kameralar, bunlarla entegre çalışacak ve tüm kanallarda PoE desteği ile gelen NVR-3000 serisi dışında, Ekim ayında stoklara girmesi planlanan AHD 2.0 DVR’lar (FullHD 1080P) ve kameraları görüntü kalitesi ile dikkat çekti.

Yepyeni çözümlerimiz olan ve satışlarına başlanan Bullwark Mobil Takip Sistemleri ve tüm çok geniş bir ürün portföyü ile Kasım ayında satışlarına başlanması planlanan Bullwark Geçiş Kontrol Sistemleri için hazırlanan özel stantlara adeta ziyaretçi akını oldu.

ISAF 2015

Ziyaretçiler ayrıca, Bosch, Zavio, Surveon, Güvenli Hayat markaları altında yenilikler ve Luxriot profesyonel yazılımlarımız hakkında detaylı bilgi alan; ürünleri ve ürünlere ait geliştirilen mobil uygulamaları yakından inceleme şansı buldular. Ortak görüş, Biges’in ilan ettiği değişim yılında teknoloji ve yeni çözümler anlamında çok yol kat ettiği ve yeni yıla daha yüksek rekabet şansı ile girecekleri oldu.

Yenilik ve heyecanımızı ziyaretçilerimizle paylaştığımız ISAF 2015 videosunu izlemek için TIKLAYINIZ

Saygılarımızla,
Biges Ailesi