NPOWER Koruma Devresi ile +1 Yıl Ek Garanti

NPOWER

Biges, Yüksek Voltaj kaynaklı arızaları engelleyecek aynı zamanda cihazların garanti sürelerini +1 yıl uzatacak “NPOWER” koruma devresini piyasaya sundu.


Cihazların bakım, onarım ve servis maliyetlerini düşürmeye ve cihaz ömürlerinin uzatılmasına yönelik bu uygulama ile aynı zamanda çözüm ortaklarının pazarlama süreçlerine de destek sağlanması amaçlanmaktadır.
Yıllardır gerçek garanti verebilmek için yatırımlarını artırarak devam ettirmeye çalışan Biges, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin müşteriler tarafından sorgulanmasını sağlayacak “Garanti sorgulama” bölümünü de devreye alarak yine bir ilki gerçekleştirdi.

Peki “NPOWER” koruma devresi nasıl kullanılıyor?
Kurulum ve montaj gerektirmeyen, kutulu yapıya sahip NPOWER üzerindeki 220 Volt fişi şebeke prizine takın, voltaj koruma işlevi devreye giriyor. Artık yapmanız gereken, kurduğunuz güvenlik sistemlerine ait ürünlerin 220 Volt besleme fişlerini “NPOWER” üzerinde bulunan prizlere takmak.

NPOWER daha önce kurulumu yapılan cihazlarında garanti kapsamını uzatıyor mu?
Garanti süresi bitimi 180 gün üzerinde olan sahada kurulmuş olan cihazlarında garantisi NPOWER koruma devresi takılarak artırılabilir.

Güvenlik sisteminizde yer alan ürünlerin garanti süresini nasıl + 1 Yıl artıracaksınız?
Tüm işlemler online olarak biges.com +Garanti sayfasından veya b2b sitesinden basitçe yapılabilmektedir.
Yaptığınız işlem Biges otomasyon sisteminde ürün garanti sürelerine eklenerek kapsamı otomatik olarak genişletilecektir. İşlemlerinizin tamamlandığını +Garanti bölümünde yer alan garanti sorgulama kısmına CCTV ürünlerinizin seri numarasını yazarak kontrol edebilirsiniz.

NPOWER Koruma Devresi Özellikleri:
2 ve 4 girişli modelleriyle cihazlarınızı yüksek voltaja bağlı etkenlerden koruma amacı ile geliştirilmiştir.
Yüksek voltaj anında kısa devre olur üzerindeki sigorta atarak faz ve Nötrün aynı anda kesilmesini sağlar.
Bakım gerektirmez, enerji tüketimi yoktur. 220V işletme gerilimi, -50C ~ +80C derece çalışma ısı aralığına sahiptir.