Online Eğitimler Başladı!

Online Eğitimler Başladı!
Biges’in uzman kadrosu tarafından hazırlanan eğitimler online ortamda sizlerle buluşuyor. Fark yaratan Momentum Serisi ve Pinetron ürünlerinin tanıtımı, heyecan veren güvenlik çözümleri ve entegrasyon örnekleri ile gerçekleşecek eğitimlerimize davetlisiniz.

Biges Online Eğitim


Online Eğitim Takvimi TARİHİ ve YERİ
VGuard Bullwark Güvenlik Çözümleri
02 Temmuz, Çarşamba
10:00 – 10:30
İnternet Üzerinden Online Eğitim

Eğitim
Momentum Serisi ürünlerin tanıtımı, fark yaratan güvenlik çözümleri ve entegrasyon örneklerinden oluşan online eğitim sunumudur. Eğitime katılım ücretsizdir. Ürünlerimizi yakından tanımak isteyen iş ortaklarımız ve değerli personeli online eğitime davetlidir. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonunuz ile internet üzerinden kolayca erişim sağlayarak eğitime katılabilirsiniz.
Gökhan KESKİN - Biges İş Geliştirme Müh.
Pinetron Güvenlik Çözümleri
04 Temmuz, Cuma
10:00 – 10:30
İnternet Üzerinden Online Eğitim

Eğitim
Kalitesi ve sağladığı yüksek performans ile bilenen Pinetron ürünlerinin sahip olduğu yeni teknolojilerin tanıtımı ve entegrasyon çözümleri üzerine online eğitim sunumudur. Eğitime katılım ücretsizdir. Ürünlerimizi yakından tanımak isteyen iş ortaklarımız ve değerli personeli online eğitime davetlidir. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonunuz ile internet üzerinden kolayca erişim sağlayarak eğitime katılabilirsiniz.
Gökhan KESKİN - Biges İş Geliştirme Müh.